Dla wszystkich odkrywców Peru!

Uwaga, jest prawdziwa gratka dla podróżników wybierających się do Peru ! A przy okazji ogłoszenie idealnie wpisujące się w nazwę bloga, chociaż taki efekt był zupełnie niezamierzony :)

Otóż mój "kuzyn-to-be", czyli kuzyn Dominika zaczął jeździć taksówką w Limie. Więc jeśli będziecie w Peru i poszukujecie pewnego, solidnego transportu za rozsądną cenę - dajcie znać - albo nam (możemy uczestniczyć w kontakcie) lub bezpośrednio do Carlosa: carlosirigoyen_3@hotmail.com tel: +51971287296

Chłopak jest mega sympatyczny, uczciwy i niezwykle ciekawy świata dlatego z czystym sercem mogę go polecić i ręczę za niego. Jest też bardzo rozmowny, więc może Wam poopowiadać to i owo. Jedyny minus - umie tylko hiszpański :( No ale pewnie jak większość tamtejszych taksówkarzy. A tutaj w razie czego, możemy pośredniczyć, także nie ma problemu !! Możemy też pomóc w zaplanowaniu co zwiedzić lub pomóc w znalezieniu noclegu i poprosić Carlosa o zajęcie się Wami - także będziecie się czuli w Limie jak w domu. :)

Fura, jak widzicie na zdjęciach, też niczego sobie :)PS. A już w następnym wpisie - co nieco o kanale Panamskim - więc czekajcie z niecierpliwością na moją twórczą wenę.
#taxi #peru #lima